Program festivalu
Program po celou dobu festivalu
pátek 24. 11.
SPORT Life!
pavilon E (DANCE Life! stage)
9.00–12.00 | SPORT Life! pro mládež |
pavilon F
SAZKA FREESTYLE ZONE
9.00–18.00 | Tréninky / volné ježdění Freestyle BMX, Freestyle scooter SAZKA pumptrack – volné ježdění Modular pumptrack challenge |
Šplh: VIII. ročník závodu škol ve šplhu na laně
9.15–11.15 | Závod na laně 3 metry pro žáky 1. stupně ZŠ |
11.15–13.00 | Závod na leně 4,5 metru pro žáky 2. stupně ZŠ |
13.00–15.15 | Závod na laně 4,5 metru pro studenty středních škol a gymnázií |
SKI365 aréna
Po celý den: workshopy
10.00–10.30 | Skialpinistické terény Jižního Tyrolska Přednáší: Branislav Adamec, SkialpujFest |
11.00–12.00 | Luzon na dvou kolech Přednáší: Pavel Trčala, CITY SKI Brno |
12.00–12.30 | Ondra Moravec o Olympiádě, mistrovstvích světa a životě vrcholového biatlonisty Beseda s Ondřejem Moravcem |
12.30–13.00 | Na hory s úsměvem. Domů se sádrou Panelová diskuze se záchranářem Horské služby ČR Janem Mackem |
13.00–14.00 | Život na sjezdovce a mimo ni |
14.00–14.30 | Jak se vyrábí lyže v Česku |
14.30–15.00 | Přechod Haute Route + nejstarší skialpinistický závod PDG Přednáší: Branislav Adamec, SkialpujFest |
15.00–15.30 | Vrstvení oblečení do zimy |
16.00–16.30 | 10 věcí, které ví zkušený lyžař, ale měl by je vědět každý návštěvník hor |
16.30–17.00 | Skialpové akce ve vysokých horách: Maroko, Peru, Himaláje, Tibet, USA a Kanada Přednáší: Branislav Adamec, SkialpujFest |
pavilon G1
FITNESS ZONE
9.00–18.00 | Fitness dráha pro malé děti Soutěž ve výdrži na hrazdě Měření tělesných hodnot na přístroji InBody a konzultace s výživovými poradcemi Posilovací stroje a pomůcky k vyzkoušení Masáže |
OKTAGON MMA
9.00–18.00 | Cesta bojovníka |
pavilon V
Pódium
10.00–11.00 | Beseda s Patrikem Kinclem (MMA): Sportem proti šikaně |
11.30–11.40 | Slavnostní zahájení Family Hall |
11.40–11.43 | Taneční vystoupení skupiny B-FRESH street dance |
11.44–11.55 | Povídání s VIP sportovci a představiteli města i kraje |
11.55–12.00 | Taneční vystoupení DSP Kometa Brno – Jonáš Tománek, Šárka Kosmáková |
12.00–12.15 | Ukončení SPORT Life! pro mládež, autogramiáda |
12.30–12.45 | Rozhovor s Jakubem Tomečkem (broková střelba – skeet) |
12.45–13.00 | Rozhovor s Alžbětou Hruškovou (triatlon) |
13.30–13.45 | Vystoupení: Sokol Horní Heršpice (krasojízda) |
13.45–14.00 | Rozhovor se Zinou Hrdličkovou (broková střelba – trap) |
14.00–14.15 | Rozhovor s Jakubem Hajtmarem (baseball) |
14.30–15.00 | Rozhovor s Janem Franckem (extrémní zimní dobrodružství) |
15.15–15.30 | Rozhovor s Jakubem Horákem a Jakubem Fojíkem (piškvorky) |
15.30–15.45 | Rozhovor s Adélou Buřtovou a Eliškou Hamzovou (basketbal BK Žabiny) |
15.45–16.00 | Ukázka kardiopulmonální resuscitace (Vodní záchranná služba) |
16.00–16.15 | Rozhovor s Arnoštem Dubovým (baseball) |
16.30–16.45 | Rozhovor s Lindou Vrátníčkovou a Petrem Giacintovem (Rugby Dragon) |
17.00–17.15 | Vystoupení: Sokol Horní Heršpice (krasojízda) |
17.15–17.45 | Přednáška Branislava Gabo Adamce – Skialp do škol |
Cirkus
14.15–14.30 | Vystoupení vzdušné akrobacie |
16.15–16.30 | Vystoupení vzdušné akrobacie |
Badminton
9.00–15.30 | O pohár Petra Koukala 12. ročník badmintonového turnaje smíšených družstev SŠ JMK |
Šplh: VIII. ročník závodu škol ve šplhu na laně
9.15–11.15 | Závod na laně 3 metry pro žáky 1. stupně ZŠ |
11.15–13.00 | Závod na leně 4,5 metru pro žáky 2. stupně ZŠ |
13.00–15.15 | Závod na laně 4,5 metru pro studenty středních škol a gymnázií |
DANCE Life!
pavilon E – 1. patro (Danza Life! cup)
9.00–12.00 | Polka do škol Soutěž polky základních škol Jihomoravského kraje |
Game Hall (pavilon P)
11.30 | CS2 | AORUS Showmatch | hlavní stage |
14.00 | CS2 | První semifinále Tipsport MČR CS | hlavní stage |
17.00 | Losování páteční tomboly o ceny | hlavní stage | |
18.00 | CS2 | Druhé semifinále Tipsport MČR CS | hlavní stage |
sobota 25. 11.
SPORT Life!
pavilon F
SAZKA FREESTYLE ZONE
Níže pouze výběr z programu. Kompletní program naleznete zde.
14.00–14.30 | AMATEUR – finále |
14.30–15.00 | Life! BMX STREET JAM |
15.30–16.00 | PRO – finále |
16.00–16.30 | SAZKA SUBBOX BEST TRICK |
17.15 | Vyhlášení výsledků závodů AM + PRO |
SKI365 aréna
Po celý den: workshopy
10.00–10.30 | Skialpinistické terény Jižního Tyrolska Přednáší: Branislav Adamec, SkialpujFest |
10.30–11.00 | 3 TOP gadgety a 3 aplikace pro záznam a analýzu pohybu na horách |
11.00–11.30 | Vrstvení oblečení do zimy |
11.30–12.00 | Trenérské pohledy Panelová diskuze s Martinem Dostalíkem z Lemur Ski racing |
12.00–12.30 | Rodina na horách bezpečně v proměnách času, 120 let organizovaného lyžování v ČR Přednáší: Renata Podešťová, TJ SPORT Němčičky |
12.30–13.00 | Gábina Soukalová a Ondřej Moravec o olympiádě a mistrovstvích světa, tréninku a životě vrcholového sportovce Beseda s Gabrielou Soukalovou a Ondřejem Moravcem |
13.00–13.30 | Změň svůj dech – a začnou se dít věci Přednáší: Rostislav Václavek |
13.30–14.00 | Školní výuka – Lyžařský výcvik z pohledu školy a rodiče Panelová diskuze s Karlem Kovaříkem a Renatou Podešťovou (zástupci školy a ski oddílu) |
14.00–14.30 | Nahoře fouká |
14.30–15.00 | Přechod Haute Route + nejstarší skialpinistický závod PDG Přednáší: Branislav Adamec, SkialpujFest |
15.00–16.00 | Skialpy jak víno – Skialpování pěkně po pořádku Přednáší: David Smékal a Matěj Švec, Skialpy jak víno |
16.00–16.30 | 10 věcí, které ví zkušený lyžař, ale měl by je vědět každý návštěvník hor |
16.30–17.00 | Skialpové akce ve vysokých horách: Maroko, Peru, Himaláje, Tibet, USA a Kanada Přednáší: Branislav Adamec, SkialpujFest |
pavilon G1
FITNESS ZONE
9.00–18.00 | Fitness dráha pro malé děti Soutěž ve výdrži na hrazdě Měření tělesných hodnot na přístroji InBody a konzultace s výživovými poradcemi Fitness stroje k vyzkoušení Masáže Ukázkové lekce boxu a karate |
10.30–10.50 | Posilování pozadí a břicha |
11.00–11.10 | Vystoupení gymnastiky |
12.00–13.00 | Obličejová jóga |
13.20–13.50 | Bosu core |
14.00–14.20 | Jóga pro zdravá záda |
14.30–15.00 | Ukázka karate TJ Tesla Brno |
15.20–15.50 | Pilates |
16.00–16.20 | Zdravá záda |
17.00–17.20 | Módní přehlídka Kappa |
OKTAGON MMA
9.00–18.00 | Cesta bojovníka InBody – měření tělesných hodnot Opičí dráha |
13.00–13.40 | Přednáška Jaké to je být rozhodčím v OKTAGONU |
14.00–14.30 | Exhibiční zápas bojovníků OKTAGONU |
15.00–15.30 | Skupinová lekce Základy thaiboxu s bojovníky OKTAGONU |
15.30–16.30 | Autogramiáda bojovníků OKTAGONU |
16.30–17.00 | Veřejný trénink bojovníků OKTAGONU |
Mistrovství ČR v parkouru
Níže pouze výběr z programu. Kompletní program naleznete zde.
10.00–10.45 | Základní kolo Speed – mladší žáci (muži), Finále Speed – děti, mladší žáci (ženy) |
10.50–11.00 | Finále Speed – mladší žáci (muži) |
11.45–12.00 | Základní kolo Speed – junioři (muži), Finále Speed |
12.30–12.45 | Finále Speed-Run – junioři (muži) |
12.45 | Vyhlášení závodu Speed-Run – děti, mladší žáci, starší žáci |
12.50–13.30 | Rozcvičení Freestyle – děti, mladší žáci |
13.30–14.15 | Základní kolo Freestyle – mladší žáci (muži), Finále – děti, mladší žáci (ženy) |
14.15–14.30 | Finále Freestyle – mladší žáci (muži) |
15.35–16.35 | Základní kolo Freestyle – junioři (muži), Finále – junioři (ženy) |
16.40–17.05 | Finále Freestyle – junioři (muži) |
pavilon V
Pódium
10.00–10.15 | Vystoupení: Sokol Horní Heršpice (krasojízda) |
10.15–10.30 | Ukázka kardiopulmonální resuscitace (Vodní záchranná služba) |
10.30–11.15 | Nejlepší boj je ten, ke kterému nedojde Přednáší: Manželé Houdkovi za účasti Martina Bartla |
11.15–11.25 | Vystoupení: SK Trasko Vyškov Šamani (moderní gymnastika) |
11.30–12.00 | Lyžování 365 dní v roce kdekoliv v Česku Přednáší: Václav Torčík, SKI365 |
12.00–12.45 | Změň svůj dech – a začnou se dít věci Přednáší: Rostislav Václavek |
12.45–13.00 | Vystoupení bubeníků Escola de Samba |
13.00–14.00 | Čiperkové a představení pro malé děti |
14.00–14.45 | Tancování s Janem Onderem |
14.45–15.00 | Taneční vystoupení Magic Free Group |
15.00–16.00 | Křest klipu influencerky Annie Camel a Show Ondřeje Sokola s osobnostmi: Lucie Borhyová, Eva Decastelo, Gábina Soukalová, Ondřej Moravec, Petr Švancara, Marek Němec, Patrik Kincl, Honza Hanke, Tereza Fajsková, Hanka Vágnerová a další. |
16.00–16.15 | Autogramiáda sportovců a osobností |
16.15–16.20 | Vystoupení: Sokol Brno I (sportovní gymnastika) |
16.30–17.30 | Rozhovor s Alešem Valentou (akrobatické lyžování) a Kryštofem Minárikem (snowboard) |
17.30–17.45 | Vystoupení: Sokol Horní Heršpice (krasojízda) |
Cirkus
11.25–11.30 | Vystoupení vzdušné akrobacie |
16.25–16.30 | Vystoupení vzdušné akrobacie |
Další aktivity
9.00–18.00 | Elite Battle of Brno Winter 2023 |
9.00–13.15 | Turnaj dětí do 11 let v korfbalu |
14.00–18.00 | Kombinovaný dovednostní závod v lyžování zařazený do Jihomoravského lyžařského poháru – XVII. ročník |
Šplh: Memoriál Ladislava Váchy
9.15–11.30 | Závod žactva (do 15 let) na laně 4,5 metru |
12.00–14.40 | Závod dorostenců (do 18 let) a žen (bez omezení věku) na laně 4,5 metru |
15.30–17.00 | Hlavní závod mužů a Masters (65 +) na laně 8 metrů |
DANCE Life!
pavilon E
Po celý den: workshopy
přízemí (DANCE Life! stage)
11.00–12.30 | Art & Disco show Výběr top CZ a SK show vystoupení |
12.30–14.00 | Gala představení tanečních konzervatoří z celé ČR |
14.00–15.30 | Street dance show Výběr top CZ a SK street dance vystoupení |
15.30–16.45 | Ballet & Contemporary GALA Gala představení profesionálních divadelních souborů |
16.45–17.00 | Mezinárodní stepová exhibice Elitní tanečníci ve stepu |
19.30–21.30 | Stepařská Gala Show „Step Must Go On" Mezinárodní stepařský galaprogram |
1. patro (Danza Life! cup)
9.00–19.00 | Danza Life! cup |
pavilon A – Rotunda (CZECH DANCE MASTERS STAGE)
9.00–12.00 | CZECH DANCE MASTERS soutěž Belly dance, Couple dance – sólo, duo, malé skupiny |
12.00–22.00 | CZECH DANCE MASTERS soutěž Art Dance – sólo, duo, malé skupiny |
Game Hall (pavilon P)
Níže pouze výběr z programu. Kompletní program naleznete zde.
12.30 | Wild Rift | Wild Rift – finále | Samsung stánek |
13.30 | CS2 | Souboj o třetí místo Tipsport MČR CS | hlavní stage |
16.10 | Losování sobotní tomboly o ceny | hlavní stage | |
16.00 | Brawl Stars | Brawl Stars – finále | Samsung stánek |
16.40 | Halftime show v podání Marpa s živým přenosem na Prima COOL | hlavní stage | |
17.10 | CS2 | Finále Tipsport MČR CS | hlavní stage |
20.00 | MČR párty s vystoupením Marpa (začíná hned po finále CS2) | hlavní stage a PLAYzone bar |
neděle 26. 11.
SPORT Life!
Venkovní plocha – Running zone Life! run
11.00 | Postupné starty dětských kategorií, následuje vyhlášení výsledků |
12.15 | Start závodů na 4 km a 8 km |
pavilon F
SAZKA FREESTYLE ZONE
9.00–17.00 | SCOOTSHOP.CZ KING OF RAMP CONTEST Freestyle scooter |
SKI365 aréna
Po celý den: workshopy
10.00–10.30 | Skialpinistické terény Jižního Tyrolska Přednáší: Branislav Adamec, SkialpujFest |
10.30–11.30 | Mount Everest |
11.30–12.00 | Servis vs. domácí údržba lyží a snowboardů |
12.00–12.30 | Rodina na horách bezpečně v proměnách času, 120 let organizovaného lyžování v ČR Přednáší: Renata Podešťová, TJ SPORT Němčičky |
12.30–13.00 | Horská průvodkyně, cestovatelka a lektorka Přednáší: Marie Lollok Klementová |
13.00–14.00 | Adrenalin v krvi Povídání se speedskierem (250 km/h) Radimem Palánem ice crossařem (závody v ledovém korytě) Martinem Náhlovským o adrenalinových zimních sportech, strachu a adrenalinu. |
14.00–14.30 | Výroba originálních lyží v Česku. Co se musí stát, aby vznikla lyže? Přednáší: Josef Šumbera |
14.30–15.00 | Přechod Haute Route + nejstarší skialpinistický závod PDG Přednáší: Branislav Adamec, SkialpujFest |
15.00–15.30 | Vrstvení oblečení do zimy |
15.30–16.00 | Bude upřesněno |
16.00–16.30 | 10 věcí, které ví zkušený lyžař, ale měl by je vědět každý návštěvník hor Přednáší: Václav Torčík |
16.30–17.00 | Skialpové akce ve vysokých horách: Maroko, Peru, Himaláje, Tibet, USA a Kanada Přednáší: Branislav Adamec, SkialpujFest |
pavilon G1
FITNESS ZONE
9.00–17.00 | Fitness dráha pro malé děti Soutěž ve výdrži na hrazdě Měření tělesných hodnot na přístroji InBody a konzultace s výživovými poradcemi Fitness stroje k vyzkoušení Masáže |
10.00–10.20 | Dopolední jóga |
10.40–11.00 | Pilates |
OKTAGON MMA
9.00–16.00 | Cesta bojovníka InBody – měření tělesných hodnot Opičí dráha |
10.00–13.00 | Základy boxu, thai boxu a MMA s trenéry z JETSAAM Gymu |
13.00–13.30 | Lekce BODYCOMBAT |
14.00–14.30 | Veřejný trénink bojovníků OKTAGONU |
15.00–15.30 | Lekce BODYATTACK |
Mistrovství ČR v parkouru
Níže pouze výběr z programu. Kompletní program naleznete zde.
10.00–11.00 | Základní kolo Speed – starší žáci, senioři (muži), Finále – starší žáci, senioři (ženy) |
11.00–11.30 | Finále Speed – starší žáci, senioři (muži) |
12.30–14.30 | Základní kolo Freestyle – starší žáci (muži), Finále – starší žáci (ženy) |
15.05–15.30 | Finále Freestyle – starší žáci (muži) |
15.30–16.15 | Finále Freestyle – senioři (muži, ženy) |
pavilon V
Pódium
10.00–10.15 | Vystoupení: Favorit Brno (krasojízda) |
10.15–10.45 | Rozhovor s Eliškou Zieglerovou, Vendy Jemelíkovou, Sárou Sahatciu a Vojtěchem Holíkem (korfbal) |
10.45–11.00 | Rozhovor s Kristýnou Piňosovou (windsurfing) |
11.00–11.30 | Rozhovor s Filipem Zemanem (Wimhof) |
11.30–11.45 | Rozhovor s Kristýnou a Monikou Křenkovými (jachting) |
12.00–12.15 | Ukázka kardiopulmonální resuscitace (Vodní záchranná služba) |
12.15–12.45 | Vystoupení: Mažoretky Lassies |
13.00–14.00 | Rarášci a vesmír Hudební vystoupení pro děti |
14.15–14.30 | Exhibice Judo SKKP Brno |
14.30–15.00 | Rozhovor s Marií Magdalénou Brázdil (Halatovou) a Tomášem Brázdilem (jachting) |
15.00–15.15 | Rozhovor s hráči Basketu Brno (basketbal) |
15.15–15.30 | Rozhovor s Albero a Ivo Zorzo (žonglování) |
15.30–15.45 | Rozhovor s Eliškou Březinovou (krasobruslení) |
15.45–16:00 | Vystoupení: Tigers (cheerleading) |
16.00–16.15 | Vystoupení: Favorit Brno (krasojízda) |
Cirkus
11.45–12.00 | Vystoupení vzdušné akrobacie |
14.00–14.15 | Vystoupení vzdušné akrobacie |
Fitness
9.00–17.00 | Elite Battle of Brno Winter 2023 |
Šplh
9.00–17.00 | Otevřený závod a ukázky šplhu po celý den |
DANCE Life!
pavilon E
Po celý den: workshopy
přízemí (DANCE Life! stage)
9.00–20.00 | CZECH DANCE MASTERS TOUR DISCO DANCE LIFE! - sólo, duo, malé skupiny |
1. patro (Danza Life! cup)
9.00–18.00 | Danza Life! cup Postupové soutěže Českého svazu tanečního sportu ve standardních a latinskoamerických tancích – třídy E–B |
2. patro (TAP DANCE STAGE)
9.00–21.00 | Tap DANCE Life! cup Soutěž ve stepu |
pavilon A – Rotunda
9.00–21.00 | CZECH DANCE MASTERS TOUR STREET BATTLE - 1vs1, crew vs crew |
Game Hall (pavilon P)
Níže pouze výběr z programu. Kompletní program naleznete zde.
10.00 | LoL | Finále Pringels Challenge s Herdynem a Xnapym | hlavní stage |
13.15 | FC 24 | Finále | Hyundai stánek |
12.00 | Síň slávy České asociace esportu – uvedení již 8. člena | hlavní stage | |
15.30 | Losování nedělní tomboly o ceny | hlavní stage |